HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

2005 yılında kurulan ve faaliyetlerine Tekirdağ'da başlamış olan ARITSAN Çevre Ölçüm ve Analiz Laboratuvarı, merkezini 2007 yılında Kocaeli'ye taşımıştır. Bünyesinde oluşturduğu TSE EN ISO 17025 Kalite Sistemi gerekleri doğrultusunda faaliyetleri ile ilgili Türk Akreditasyon Kurumu'ndan ( TÜRKAK ) AB-0087-T No ile "Akreditasyon Sertifikası""Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevre Analiz Yeterlik Belgesi" ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı (şimdiki adıyla Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı) "İş Hijyeni Ölçüm, Test ve Analizleri Yeterlik Belgesi" sahibidir.

ARITSAN olarak amacımız; verdiğimiz hizmetin kalitesini, dürüstlük, gizlilik ve güvenilirlik ilkelerini esas alarak sürdürmek, hizmetlerimizi müşterilerimizin taleplerini memnuniyete dönüştüren müşteri odaklı bir yaklaşım ile gerçekleştirmek, faaliyetlerimizi yaşanabilir bir çevre ve temiz yarınlar ekseninde yürütmektir.

Aynı vizyon ile hizmet vermekte olan danışmanlık firmamız 2018 yılı itibarıyla faaliyetine BURAY Çevre ismiyle devam ederken, Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı hizmetimiz de SAY TMGD şirketi ile verilmeye başlanmıştır.

Donanımlı ve yetkin kadromuzla, "Yaşanabilir bir çevre ve sağlıklı bir toplum" mottosuyla hizmetinizdeyiz..

 

VİZYON, MİSYON

Vizyonumuz
Kurumsal gelişimimizi sürdürürken, günün değişen koşullarına ayak uydurabilen, prensiplerinden ödün vermeden rekabet edebilen bir anlayış içerisinde, "Çevresel Ölçüm ve Analizler", "İş Hijyeni Ölçüm, Test ve Analizleri" ve "Danışmanlık Hizmetleri" kapsamında ulusal sektörde lider, uluslararası projelerde ülkemizde en büyük pay sahibi "Çevre-İş Hijyeni Ölçüm ve Analiz Laboratuvarı ve Danışman Firması" olmak.

Misyonumuz
Temiz bir çevre ve yaşanabilir bir dünya için "sorumluluğunun bilincinde" olarak verdiğimiz çevresel ölçüm-analiz ve danışmanlık hizmetlerimizi tarafsızlık, bağımsızlık, gizlilik, dürüstlük ve güvenilirlik ilkelerini esas alarak müşteri taleplerini memnuniyete çeviren bir anlayışla gerçekleştirmek.